Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

1-) Hamileyasam.com doktorunuzun yerini almayı hedeflemez sitede bulunan veriler doktorunuzun sözlerinin aksi ise lütfen doktorunuzun dediklerine uyum sağlayınız, aksi durumlarda sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Hamileyasam.com’un amacı tedavi ve yönlendirmek değil sizlere öneri ve görüş sağlamaktır. Sitemizde bulunan tüm içerikler detaylı araştırma sonucu oluşturulsa da bu sitede bulunan veriler %100 doğru kabul edilemez. Hamile Yaşam sitemizdeki verilerin kullanımında görüş ve önerileri dikkate alınması sonucu oluşacak sorumluluktan kullanıcı kendisi sorumludur.

2-) Sitemizde yer alan bilgiler tedavi amaçlı kullanılamaz kişi kendisini bu veriler ışığında tedavi etmeye kalkamaz. En doğru tedaviyi ve bilgiyi sizlere yine doktorunuz verecektir.

3-) Websitemiz; yazıları, yorumları ve her türlü içeriği değiştirme hakkını saklı tutar.

4-) Sitemizde yer alacak reklamlar Google tarafından hazırlanmakta olup, web geçmişinize yönelik oluşturulmaktadır. Sitemizde bulunan reklamlardan oluşan sorunlarda sorumluluk reklam yayınlayıcısı firmaya aittir.

5- ) Kullanım koşulları sayfası hamileyasam.com yöneticilerince değiştirilebilir, kullanıcı siteye girdiğinde koşulları kontrol etmekle yükümlüdür.

6-) Sitemizi ve bu sayfayı ziyaret eden her kullanıcı kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır.

SİTEMİZDE KULLANILAN TÜM GÖRSELLER PEXELS ÜZERİNDEN LİSANSLI OLARAK TEMİN EDİLMEKTEDİR.

11 Beğen